anna deniz şaylan kimdir

Twitch dünyasından tanıdığımız Anna Deniz Şaylan kimdir, kaç yaşında, nereli vs. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Anna Deniz Şaylan hakkında detaylara bakalım.

Anna Deniz Şaylan Kimdir?

anna deniz şaylan kimdir

Anna Deniz Şaylan, Twitch platformunda yayınlar yaparak oldukça büyük kitlelere erişti, yayıncılık dışında oyunculuk da yapmaktadır. LC Waikiki, ABC gibi markaların reklam filmlerinde oynamıştır. LCW reklam filmini aşağıda görebilirsiniz.

Anna Deniz Şaylan Kaç Yaşında?

Anna Deniz, 1999 tarihinde Ankara‘da dünyaya gelmiştir.

Anna Deniz Şaylan Nereli?

Anna Deniz, Ankara‘da dünyaya geldi fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

Anna Deniz’in Instagram‘da 441 binden fazla takipçisi, YouTube‘da 124 binden fazla abonesi ve Twitch‘de de 692 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Twitch Nedir?

twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Haziran 2011’de genel ilgi alanı olan yayın platformu Justin.tv’nin bir yan ürünü olarak sunulan site, öncelikle video oyunlarının canlı akışına odaklanıyor. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir.

Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 milyon Amerikan doları karşılığında satın alınmıştır. daha sonra şirketin abonelik hizmeti Amazon Prime ile sinerjilerin ortaya çıkmasına yol açtı. Twitch daha sonra Curse LLC’ni satın aldı.

Bilgilere göre, Twitch’in Temmuz 2020’de yaklaşık 7,46 milyon aktif yayıncısı vardı. Günlük izleyici 15 milyon, aylık kullanıcı sayısı 140 milyon olarak belirlendi.