beste köse kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Beste Köse kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Beste Köse hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Beste Köse Kimdir?

beste köse kaç yaşında

Beste, TikTok fenomenidir. 1.62 Boyunda olan Beste 42 KG‘dır, burcu Kova‘dır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Beste’nin TikTok‘da 2.9 milyondan fazla takipçisi ve 152 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 225 binden fazla abonesi, Instagram‘da 815 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Beste Köse Kaç Yaşında?

Beste, 1997 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 23 yaşındadır.

Beste Köse Nereli?

Beste, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@bestekosenizASSFJLLLJHFFDSSF♬ Pisko pepe – 3biy丶Dexé

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.