ceren yaldız kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Ceren Yaldız kaç yaşında, kimdir, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Ceren Yaldız hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Ceren Yaldız Kimdir?

ceren yaldız kaç yaşında

Ceren, TikTok fenomenidir. 1.68 Boyunda olan Ceren 51 KG‘dır, burcu Kova‘dır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Ceren’in TikTok‘da 6.8 milyondan fazla takipçisi ve 508 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 794 binden fazla abonesi, Instagram‘da 1.4 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Ceren Yaldız Kaç Yaşında?

Ceren, 7 Şubat 2002 yılında Bursa‘da doğmuştur ve şuan 19 yaşındadır.

Ceren Yaldız Nereli?

Ceren, doğma büyüme Bursalıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@cerenyaldzGeldi! 😳🙊♬ orijinal ses – Ege’nin Işıkları’ ✨🪐

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.