cioman kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Cihan Emre namı diğer cioman kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Cihan Emre hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Cihan Emre cioman Kimdir?

cioman kaç yaşında

Cihan Emre, TikTok fenomenidir. 1.88 Boyunda olan Cihan 80 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Chan’ın TikTok‘da 1.7 milyondan fazla takipçisi ve 84 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 85 binden fazla abonesi, Instagram‘da 344 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Cioman Kaç Yaşında?

Cihan, 1998 yılında Ankara‘da doğmuştur ve şuan 23 yaşındadır.

Cioman Nereli?

Cihan, doğma büyüme Ankaralıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@ciomanIşık saçmak için önce ‘ yanmak ‘ gerekir 🔥♬ orijinal ses – C İ O M A N

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.