dilara kaçmaz kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Dilara Kaçmaz kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Dilara Kaçmaz hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Dilara Kaçmaz Kimdir?

dilara kaçmaz kaç yaşında

Dilara, TikTok fenomenidir. 1.62 Boyunda olan Dilara 54 KG‘dır, burcu Oğlak‘tır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Dilara’nın TikTok‘da 4.6 milyondan fazla takipçisi ve 200 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 460 binden fazla abonesi, Instagram‘da 674 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Dilara Kaçmaz Kaç Yaşında?

Dilara, 5 Ocak 1996 yılında Sakaraya‘da doğmuştur ve şuan 25 yaşındadır.

Dilara Kaçmaz Nereli?

Dilara, doğma büyüme Sakaryalıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@dilarakaçmazzBomba gibi geliyoruz şuan YouTube konseptim için dekor hazırlanıyor bu hafta başlıyoruz 🥰♬ orijinal ses – damardiyari

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.