jahrein kimdir

Twitch dünyasından tanıdığımız Ahmet Sonuç namı diğer Jahrein kimdir, kaç yaşında, nereli vs. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Twitch hakkında detaylara bakalım.

Ahmet Sonuç Jahrein Kimdir?

jahrein kaç yaşında

Ahmet Sonuç, Twitch platformunda yayınlar yaparak oldukça büyük kitlelere erişti, yayıncılık dışında şu anlık bir işi bulunmuyor.

Ahmet Sonuç Jahrein Kaç Yaşında?

Ahmet, 1988 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir.

Ahmet Sonuç Jahrein Nereli?

Ahmet, İstanbul‘da dünyaya geldi fakat şu an Antalya‘da yaşamaktadır.

Twitch’in Instagram‘da 395 binden fazla takipçisi, YouTube‘da 490 binden fazla abonesi ve Twitch‘de de 1.6 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Twitch Nedir?

twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Haziran 2011’de genel ilgi alanı olan yayın platformu Justin.tv’nin bir yan ürünü olarak sunulan site, öncelikle video oyunlarının canlı akışına odaklanıyor. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir.

Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 milyon Amerikan doları karşılığında satın alınmıştır. daha sonra şirketin abonelik hizmeti Amazon Prime ile sinerjilerin ortaya çıkmasına yol açtı. Twitch daha sonra Curse LLC’ni satın aldı.

Bilgilere göre, Twitch’in Temmuz 2020’de yaklaşık 7,46 milyon aktif yayıncısı vardı. Günlük izleyici 15 milyon, aylık kullanıcı sayısı 140 milyon olarak belirlendi.