kaan atıcı kaç yaşında

Twitch dünyasından tanıdığımız Kaan Atıcı nam-ı diğer Elwind kaç yaşında, kimdir, nereli vs. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Kaan Atıcı hakkında detaylara bakalım.

Kaan Atıcı kimdir?

Kaan, Twitch yayınlarına başlamadan önce League of Legends’da profesyonel olarak oynuyordu, hatta LoL öncesinde de Dota 2’de belirli bir popülerlik kazandı fakat daha sonrasında yayıncılığı bırakarak tam zamanlı yayıncılığa başladı. Kaan, lise eğitimini Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü’nde tamamlamıştır. Kaan’ın Twitch‘de 919 binden fazla takipçisi, Instagram‘da 233 binden fazla takipçişi ve YouTube‘da 366 binden fazla abonesi bulunuyor.

kaan atıcı kaç yaşında 2

Kaan Atıcı nereli?

Kaan, İzmir’de dünyaya gelmiştir ve şu anda İstanbul‘da yaşamaktadır.

Kaan Atıcı kaç yaşında?

Kaan, 14 Ekim 1993 yılında doğmuştur ve şu an 28 yaşındadır.

Twitch Nedir?

twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Haziran 2011’de genel ilgi alanı olan yayın platformu Justin.tv’nin bir yan ürünü olarak sunulan site, öncelikle video oyunlarının canlı akışına odaklanıyor. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir.

Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 milyon Amerikan doları karşılığında satın alınmıştır. daha sonra şirketin abonelik hizmeti Amazon Prime ile sinerjilerin ortaya çıkmasına yol açtı. Twitch daha sonra Curse LLC’ni satın aldı.

Bilgilere göre, Twitch’in Temmuz 2020’de yaklaşık 7,46 milyon aktif yayıncısı vardı. Günlük izleyici 15 milyon, aylık kullanıcı sayısı 140 milyon olarak belirlendi.