kübra çamlıbel kaç yaşında

Twitch dünyasından tanıdığımız Kübra Çamlıbel nam-ı diğer miranda kaç yaşında, kimdir, nereli vs. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Kübra Çamlıbel hakkında detaylara bakalım.

Kübra Çamlıbel kimdir?

Kübra, 2018 yılında Twitch dünyasına giriş yaptı. “Miranda” kullanıcı adıyla yaptığı yayınlarla birlikte Twitch’de oldukça popüler hale geldi. 17 yaşından beri fotomodellik ile uğraşan başarılı yayıncının plates eğitmenliği sertifikasıda bulunuyor. Kübra, Twitch yayıncılığından önce kişisel antrenörlük ile uğraşıyordu. League of Legends oynayarak yayıncılık yapmaya başlayan Kübra, yükselmeye başladıktan sonra daha çok sohbet yayını yapmaya başladı. Kübra’nın Twitch‘de 350 binden fazla takipçisi, Instagram‘da 150 binden fazla takipçişi ve YouTube‘da 78 binden fazla abonesi bulunuyor.
kübra çamlıbel kaç yaşında 2

Kübra Çamlıbel nereli?

Kübra, İstanbul‘da dünyaya gelmiştir ve şu anda İstanbul‘da yaşamaktadır.

Kübra Çamlıbel kaç yaşında?

Kübra, 24 Ağustos 1994 yılında doğmuştur ve şu an 27 yaşındadır.

Twitch Nedir?

twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Haziran 2011’de genel ilgi alanı olan yayın platformu Justin.tv’nin bir yan ürünü olarak sunulan site, öncelikle video oyunlarının canlı akışına odaklanıyor. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir.

Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 milyon Amerikan doları karşılığında satın alınmıştır. daha sonra şirketin abonelik hizmeti Amazon Prime ile sinerjilerin ortaya çıkmasına yol açtı. Twitch daha sonra Curse LLC’ni satın aldı.

Bilgilere göre, Twitch’in Temmuz 2020’de yaklaşık 7,46 milyon aktif yayıncısı vardı. Günlük izleyici 15 milyon, aylık kullanıcı sayısı 140 milyon olarak belirlendi.