cellat36 kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Özgür Deniz namı diğer Cellat36 kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Özgür hakkında detaylı bilgilere bakalım.

cellat36 kaç yaşında

Özgür Deniz Cellat36 Kimdir?

Özgür Deniz, TikTok fenomenidir. 1.85 Boyunda olan Özgür 75 KG‘dır, burcu İkizler‘dir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Özgür’ün TikTok‘da 4.9 milyondan fazla takipçisi ve 231 milyondan fazla beğenisi, YouTube kullanmıyor, Instagram‘da 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Özgür Deniz Cellat36 Kaç Yaşında?

Özgür, 5 Haziran 1999 yılında Kars, Sarıkamış‘da doğmuştur ve şuan 22 yaşındadır.

Özgür Deniz Cellat36 Nereli?

Özgür, doğma büyüme Karslıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@cellat36Dua edin antrenmansızım♬ ria.pubgm hesabında telefon çekilişi var – Erkan Kolcu

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.