selinay saf kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Selinay Saf kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Selinay Saf hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Selinay Saf Kimdir?

selinay saf kaç yaşında

Selinay Saf, TikTok fenomenidir. 1.64 Boyunda olan Selinay 48 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Selinay’ın TikTok‘da 194 binden fazla takipçisi ve 7.2 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 24 binden fazla abonesi, Instagram‘da 97 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Selinay Saf Kaç Yaşında?

Selinay, 2004 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 17 yaşındadır.

Selinay Saf Nereli?

Selinay, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@selinaysafhehe♬ Baila sin haber escuchado el audio – Guuss🔥

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.