uzunmakarna kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Özgür Balakar nam-ı diğer uzunmakarna kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin uzunmakarna hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Uzunmakarna Kimdir?

uzunmakarna kaç yaşında

Özgür, TikTok fenomenidir. 1.64 Boyunda olan Özgün 43 KG‘dır, burcu Yengeç‘tir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Özgün’ün TikTok‘da 4.3 milyondan fazla takipçisi ve 218 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 488 binden fazla abonesi, Instagram‘da 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Uzunmakarna Kaç Yaşında?

Özgür, 10 Haziran 1998 yılında Kocaeli‘da doğmuştur ve şuan 23 yaşındadır.

Uzunmakarna Nereli?

Özgür, doğma büyüme Kocaelilidir fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@uzunmakarnadurup dururken gelen ağlama isteği ##ÖBFC♬ original sound – Rissmonte

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.