yusuf şenli kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Yusuf Şenli kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Yusuf Şenli hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Yusuf Şenli Kimdir?

yusuf şenli kaç yaşında

Yusuf Şenli, TikTok fenomenidir. 1.70 Boyunda olan Yusuf 57 KG‘dır, burcu Boğa‘dır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Yusuf’un TikTok‘da 2.1 milyondan fazla takipçisi ve 126 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 89 binden fazla abonesi, Instagram‘da 680 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Yusuf Şenli Kaç Yaşında?

Yusuf, 13 Nisan 1999 yılında Eskişehir‘de doğmuştur ve şuan 22 yaşındadır.

Yusuf Şenli Nereli?

Yusuf, doğma büyüme Eskişehirlidir fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@yusufsenliPov: gerçeklerden kaçtığını düşünürsün ancak rüyalarında seni esir almıştır.♬ orijinal ses – yusuf şenli

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.