ahsen ertosun kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Ahsen Ertosun kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Ahsen Ertosun hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Ahsen Ertosun Kimdir?

ahsen ertosun kaç yaşında

Ahsen Ertosun, TikTok fenomenidir. 1.67 Boyunda olan Ahsen 51 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Ahsen’in TikTok‘da 1.2 milyondan fazla takipçisi ve 55 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 25 binden fazla abonesi, Instagram‘da 96 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Ahsen Ertosun Kaç Yaşında?

Ahsen, 1999 yılında Van‘da doğmuştur ve şuan 22 yaşındadır.

Ahsen Ertosun Nereli?

Ahsen, doğma büyüme Vanlıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@ahsenertsnSesi duymuyorduk 🙂 @1bilalalf_♬ ADDERALL DARBUKA REMIX – MARK KROSS

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.