berke juan kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Berke Juan kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Berke Juan hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Berke Juan Kimdir?

berke juan kaç yaşında

Berke, TikTok fenomenidir. 1.68 Boyunda olan Berke 67 KG‘dır, burcu İkizler‘dir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Berke’nin TikTok‘da 3.4 milyondan fazla takipçisi ve 220 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 1 milyondan fazla abonesi, Instagram‘da 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Berke Juan Kaç Yaşında?

Berke, 17 Haziran 2003 yılında Trabzon‘da doğmuştur ve şuan 18 yaşındadır.

Berke Juan Nereli?

Berke, doğma büyüme Trabzonludur fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@berkejuanEmirimmm emirimmm sona dikkat kakslsksldkls♬ Hokkabazlar – Heijan & Muti

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.