duygu köseoğlu kaç yaşında

Dünyanın en popüler platformlarından biri olan YouTube‘da popüler içerik üreticilerinden Duygu Köseoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Duygu Köseoğlu hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Duygu Köseoğlu kimdir?

31 Ekim 2013 yılında YouTube piyasasına giren Duygu Köseoğlu, ilk videosunu 12 Eylül 2014 tarihinde yayınlamıştır. YouTube’da ilk başlarda oynadığı oyunların videolarını yayınlayan Duygu, daha sonrasında Vlog, Challenge vb. videolar çekmeye başlamış ve oyun videolarını bırakmıştır. Bir zamanlar çıkardığı Disslike Attım, Suç Ortağım gibi şarkılarla ortalıkta oldukça alay konusu olan Duygu, bu sayede oldukça fazla kitle kazanmıştır. Duygu’nun YouTube kanalında 2.1 milyondan fazla abonesi, Instagram‘da 690 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

duygu köseoğlu kaç yaşında 2

Duygu Köseoğlu kaç yaşında?

Duygu, 8 Şubat 1994 yılında İstanbul‘da dünyaya gelmiştir.

Duygu Köseoğlu nereli?

Duygu, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

YouTube Nedir?

YouTube, video barındırma web sitesi. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006’da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google’ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkânı sunmaktadır. Medya şirketleri ve kullanıcı üretimi videoların gösterimi için WebM, H.264 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanır. Genel olarak video klipler, televizyon klipleri, müzik videoları, video bloglar, kısa özgün videolar ve eğitim videoları gibi içerikler yayınlanmaktadır.

YouTube üzerindeki içerikler genelde bireyler tarafından yüklenir. Fakat CBS, BBC, Vevo, Hulu gibi şirketler ve diğer organizasyonlar da YouTube ortaklık programı ile içeriklerinin bir kısmını yayınlamaktadır. Site içi üyelik almayan kullanıcılar videoları izleyebilirken onaylı üyeler ise kendi yayın kanallarına video yükleyebilirler. Saldırganlık potansiyeli olan içerikler sadece 18 yaşından büyük olduğunu onaylayan üyeler tarafından izlenebilir.