ezgi zorba kimdir

Dünyanın en popüler platformlarından biri olan YouTube‘da popüler içerik üreticilerinden Ezgi Zorba kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Ezgi Zorba hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Ezgi Zorba Kimdir?

ezgi zorba kaç yaşında

Ezgi Zorba, Ezgi’nin Kanalı‘nın sahibidir.1.65 boyunda olan Ezgi 52 kilodur, burcu Oğlak‘tır. Kanalında çektiği film veya dizi videolarıyla büyük kitlelere sahip olan Ezgi, Türkiye’nin en büyük Geek kanallarından birine sahip. Ezgi’nin YouTube‘da 686 binden fazla abonesi, Instagram‘da 138 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Ezgi Zorba Kaç Yaşında?

Ezgi, 1 Ocak 1992 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Ezgi Zorba Nereli?

Ezgi, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

YouTube Nedir?

YouTube, video barındırma web sitesi. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005’te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006’da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google’ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkânı sunmaktadır. Medya şirketleri ve kullanıcı üretimi videoların gösterimi için WebM, H.264 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanır. Genel olarak video klipler, televizyon klipleri, müzik videoları, video bloglar, kısa özgün videolar ve eğitim videoları gibi içerikler yayınlanmaktadır.

YouTube üzerindeki içerikler genelde bireyler tarafından yüklenir. Fakat CBS, BBC, Vevo, Hulu gibi şirketler ve diğer organizasyonlar da YouTube ortaklık programı ile içeriklerinin bir kısmını yayınlamaktadır. Site içi üyelik almayan kullanıcılar videoları izleyebilirken onaylı üyeler ise kendi yayın kanallarına video yükleyebilirler. Saldırganlık potansiyeli olan içerikler sadece 18 yaşından büyük olduğunu onaylayan üyeler tarafından izlenebilir.