ezgi gizem kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Ezgi Gizem Akdoğan namı diğer ezgizem kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Ezgi Gizem Akdoğan hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Ezgi Gizem Akdoğan ezgizem Kimdir?

ezgi gizem kaç yaşında

Ezgi Gizem, TikTok fenomenidir. 1.65 Boyunda olan Ezgi Gizem 52 KG‘dır, burcu Terazi‘dir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Ezgi Gizem’in TikTok‘da 6 milyondan fazla takipçisi ve 288 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 758 binden fazla abonesi, Instagram‘da 968 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Ezgi Gizem ezgizem Kaç Yaşında?

Ezgi Gizem, 23 Ekim 1989 yılında Antalya‘da doğmuştur ve şuan 32 yaşındadır.

Ezgi Gizem ezgizem Nereli?

Ezgi Gizem, doğma büyüme Antalyalıdır fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@ezgizemÇok soğuktu 🥶 @demirayak7 ##teamezgizem♬ orijinal ses – OğulcanErdul

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.