kürşat juan kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Kürşat Juan kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Kürşat Juan hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Kürşat Juan Kimdir?

kürşat juan kaç yaşında

Kürşat, TikTok fenomenidir. 1.80 Boyunda olan Kürşat 70 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Kürşat’ın TikTok‘da 3.1 milyondan fazla takipçisi ve 165 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 752 binden fazla abonesi, Instagram‘da 813 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Kürşat Juan Kaç Yaşında?

Kürşat, 2000 yılında İzmir‘de doğmuştur ve şuan 21 yaşındadır.

Kürşat Juan Nereli?

Kürşat, doğma büyüme İzmirlidir fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@kursatjuanYardım edinnnn 😅 @merveyalcin♬ Cola (feat. Papi Mikey Dinero) – Puri & Valeria Sandoval & Papi Mikey Dinero

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.