nikol yertutan kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Nikol Yertutan kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Nikol Yertutan hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Nikol Yertutan Kimdir?

nikol yertutan kaç yaşında

Nikol Yertutan, TikTok fenomenidir. 1.60 Boyunda olan Nikol 50 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Nikol’ün TikTok‘da 1.1 milyondan fazla takipçisi ve 40 milyondan fazla beğenisi, YouTube kullanmıyor, Instagram‘da 93 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Nikol Yertutan Kaç Yaşında?

Nikol Yertutan, 2003 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 18 yaşındadır.

Nikol YertutanNereli?

Nikol, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@nikolyertutannkalmadın öyle’ ##nyfc ##fhouse @fenomenhouse♬ orijinal ses – 𝗗𝗶𝗹𝗮𝗻𝘂𝗿✨

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.