öznur garip kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Öznur Garip kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Öznur Garip hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Öznur Garip Kimdir?

öznur garip kaç yaşında

Öznur, TikTok fenomenidir. 1.60 Boyunda olan Öznur 51 KG‘dır, burcu Oğlak‘tır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Öznur’un TikTok‘da 2.6 milyondan fazla takipçisi ve 129 milyondan fazla beğenisi, YouTube kullanmıyor, Instagram kullanmıyor.

Öznur Garip Kaç Yaşında?

Öznur, 1 Ocak 2001 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 20 yaşındadır.

Öznur Garip Nereli?

Öznur, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@oznurgaripAkım bitmeden bunu taslaktan çıkartayım,bu arada yarın büyük gün 🤪🥳♬ оригинальный звук – Chiller

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.