pelonuz kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Beyza Pelin Tatar pelonuz kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Beyza Pelin Tatar hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Beyza Pelin Tatar pelonuz Kimdir?

pelonuz kaç yaşında

Beyza Pelin Tatar, TikTok fenomenidir. 1.65 Boyunda olan Beyza 50 KG‘dır, burcu Oğlak‘tır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Beyza’nın TikTok‘da 886 binden fazla takipçisi ve 65 milyondan fazla beğenisi, YouTube kullanmıyor, Instagram‘da 150 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Beyza Pelin Tatar pelonuz Kaç Yaşında?

Beyza, 1 Ocak 2000 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 21 yaşındadır.

Beyza Pelin Tatar pelonuz Nereli?

Beyza, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@pelonuzzzYARIN KLİP ÇEKİMİM VARR SONUNDA GELİYORRRRRR ✌🏻😈♬ Peşimdekiler – Bora Hışır & ILKE

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.