selinay yalçın kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Selinay Yalçın kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Selinay Yalçın hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Selinay Yalçın Kimdir?

selinay yalçın kaç yaşında

Selinay Yalçın, TikTok fenomenidir. 1.68 Boyunda olan Selinay 51 KG‘dır, burcu bilinmiyor. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Selinay’ın TikTok‘da 1.4 milyondan fazla takipçisi ve 69 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 15 binden fazla abonesi, Instagram‘da 283 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Selinay Yalçın Kaç Yaşında?

Selinay, 2000 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 21 yaşındadır.

Selinay Yalçın Nereli?

Selinay, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@selinayalcnMaM 😉 bAM ☀️ YapArıMm ✨♬ bam bam roman havası 2021 elmas – SAMKO ORJİNAL

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.