semiraminta kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Yeliz Korkmaz namı diğer semiraminta kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Yeliz Korkmaz semiraminta hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Yeliz Korkmaz semiraminta Kimdir?

semiraminta kaç yaşında

Yeliz Korkmaz, TikTok fenomenidir. 1.67 Boyunda olan Yeliz 51 KG‘dır, burcu Terazi‘dir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Yeliz’in TikTok‘da 5.6 milyondan fazla takipçisi ve 140 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 481 binden fazla abonesi, Instagram‘da 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Yeliz Korkmaz semiraminta Kaç Yaşında?

Yeliz, 14 Ekim 2000 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 21 yaşındadır.

Yeliz Korkmaz semiraminta Nereli?

Yeliz, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.