sera varol kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Sera Varol kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Sera Varol hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Sera Varol Kimdir?

sera varol kaç yaşında

Sera Varol, TikTok fenomenidir. 1.65 Boyunda olan Sera 50 KG‘dır, burcu Oğlak‘tır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Sera’nın TikTok‘da 5.9 milyondan fazla takipçisi ve 119 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 208 binden fazla abonesi, Instagram‘da 398 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Sera Varol Kaç Yaşında?

Sera, 6 Aralık 1996 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 25 yaşındadır.

Sera Varol Nereli?

Sera, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@seraPamuk şeker tazelendiiii 💕 @topraksekerr in ellerine sağlıık hadi hesabına gidip sürpriz yapalım 💕##svfc♬ original sound – Ian Asher

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.