ertassla kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Sıla Ertaş namı diğer ertassla kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Sıla Ertaş hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Sıla Ertaş ertassla Kimdir?

ertassla kaç yaşında

Sıla Ertaş, TikTok fenomenidir. 1.67 Boyunda olan Sıla 52 KG‘dır, burcu Yengeç‘tir. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Sıla’nın TikTok‘da 578 binden fazla takipçisi ve 7.5 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 21 binden fazla abonesi, Instagram‘da 238 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Sıla Ertaş ertassla Kaç Yaşında?

Sıla, 12 Temmuz 2003 yılında İstanbul‘da doğmuştur ve şuan 18 yaşındadır.

Sıla Ertaş ertassla Nereli?

Sıla, doğma büyüme İstanbulludur ve şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@ertasslaAmin Allahım♬ orijinal ses – salih aslan😏

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.