buse korkmaz kimdir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok‘da popüler içerik üreticilerinden Zeynep Buse Korkmaz kimdir, kaç yaşında, nereli vb. soruların cevaplarını bu yazımızda sizlerle paylaştık. Gelin Zeynep Buse Korkmaz hakkında detaylı bilgilere bakalım.

Zeynep Buse Korkmaz Kimdir?

buse korkmaz kaç yaşında

Buse Korkmaz, TikTok fenomenidir. 1.62 Boyunda olan Buse 51 KG‘dır, burcu Oğlak‘tır. TikTok’da çektiği playback, dans ve ağır çekim videolarıyla oldukça büyük kitlelere sahip olan Buse’nin TikTok‘da 4.7 milyondan fazla takipçisi ve 381 milyondan fazla beğenisi, YouTube‘da 527 binden fazla abonesi, Instagram‘da 878 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Zeynep Buse Korkmaz Kaç Yaşında?

Buse, 13 Ocak 2002 yılında Erzurum‘de doğmuştur ve şuan 19 yaşındadır.

Zeynep Buse Korkmaz Nereli?

Buse, doğma büyüme Erzurumludur fakat şu an İstanbul‘da yaşamaktadır.

@busekorkmazyeni akım getirdiiiimmmm çok zor bu yavvv♬ I’m Not Cool – 현아

TikTok Nedir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016’da ByteDance, tarafından piyasaya sürülen Asya’da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde 15 saniyelik, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 500 milyondan fazla global kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Eylül 2016’da Çin’de Douyin, ByteDance tarafından piyasaya sürüldü ve Eylül 2017’de Endonezya’da yayılmaya başladığında uluslararası pazara uygun olması için uygulamaya TikTok ismi verildi. 23 Ocak 2018’de TikTok uygulaması Tayland uygulama marketinde ücretsiz indirilen mobil uygulama indirme kategorisinde birinci sırada yer aldı. Şubat 2018’de TikTok, müzikten para kazanmak için Modern Sky ile bir ortaklık başlattı.